Przejdź do treści
Halloween: The Game
Mam problem

Returning Home · Challenge 1

Returning Home Challenge 1 Poradnik

Szybka odpowiedź

Use Campfire Kill to execute Jennifer.

Egzekucja środowiskowa

Krótka odpowiedź

Podczas Returning Home: Use Campfire Kill to execute Jennifer. Campfire Pin to nazwana egzekucja kontekstowa.

Twoja próba

○ Nie rozpoczęto

Zapisano tylko w tej przeglądarce. To nie odczytuje twojego postępu w grze.

Czego wymaga Challenge 1

Rozdział
Returning Home
Cel
Use Campfire Kill to execute Jennifer.
Warunek
Campfire · Jennifer
Zakres
Konkretna konfiguracja
Cel
Jennifer
Egzekucja
Campfire Pin

Zanim zaczniesz

Jak ukończyć Returning Home Challenge 1

Każdy krok pochodzi ze sformułowania Challenge oraz nazwanych Weapons, Executions lub miejsc. Ta strona nie wymyśla ścieżki, której gra nie wskazuje.

  1. Krok 01

    Graj Returning Home

    Co zrobić. Challenge 1 jest rejestrowane tylko w tym rozdziale.

    Returning Home walkthrough
  2. Krok 02

    Znajdź okazję: Campfire Pin

    Co zrobić. Tylko egzekucja kontekstowa Campfire Pin zalicza ten Challenge.

    Nie liczy się

    • Zwykłe zabójstwo.
    • Inna context execution niż ta wskazana przez tę Challenge.
    Jak działa Campfire Pin
  3. Krok 03

    Target: Jennifer

    Co zrobić. Use Campfire Kill to execute Jennifer.

    Najlepsze potwierdzone okno Story: Kill Jennifer
  4. Krok 04

    Sprawdź, czy Challenge się zarejestrował

    Co zrobić. Oznacz go jako ukończony na tej stronie lub w module śledzenia Challenge — oba czytają ten sam zapisany stan.

Co liczy się dla Challenge 1?

Liczy

  • Use Campfire Kill to execute Jennifer.
  • ✓ Nazwana egzekucja kontekstowa:Campfire Pin

Niewymagane

  • ✓ Brak określonego Weapon

Co powoduje niepowodzenie Challenge 1?

Zdecydowanie

  • Zwykłe zabójstwo.
  • Inna context execution niż ta wskazana przez tę Challenge.

Dlaczego Challenge 1 się nie policzyło?

  1. 1. Czy wykonałeś nazwaną akcję?

    Nie: ten Challenge rejestruje się tylko po spełnieniu oficjalnego opisu.

    Tak: kontynuuj.

  2. 2. Czy spełniłeś wszystkie nazwane warunki?

    Sprawdź numer Challenge, nazwany cel, miejsce, Weapon, Execution lub stan. Cinematic Weapon nie jest environment Execution.

  3. 3. Czy zacząłeś od czystej próby Chapter?

    Jeśli wznawiałeś z checkpointu lub częściowego przebiegu, użyj świeżej próby Returning Home jako kontrolowanego retry.

  4. 4. Wszystko wyglądało poprawnie, ale nadal brak zaliczenia?

    Wtedy problem ze śledzeniem nadal jest możliwy — ale dopiero po sprawdzeniu wymagania i wykonaniu czystej ponownej próby, nie wcześniej.

Info śledzenia sprawdzone względem Patch 1.0.2 · Sep 15, 2026

Gdzie Challenge 1 pasuje w Returning Home

Dostępne podczas Returning Home.

Otwórz solucję Returning Home →

Kiedy to zrobić

Najlepsze potwierdzone okno Story

Kill Jennifer

Zrób to podczas Kill Jennifer.

Pasuje do

Zaplanuj Returning Home

Zachowuje ten sam stan co moduł śledzenia Challenge. Nie odczytuje postępu w grze.

Returning Home Challenge 1 FAQ

Czym jest Returning Home Challenge 1?
Use Campfire Kill to execute Jennifer.
Którym Chapter Story jest Returning Home?
Returning Home to rozdział Story Mode, więc gracze mogą też nazywać to Returning Home Challenge 1.Jest po Main Street i przed The Babysitters.
Czy potrzebuję określonego difficulty?
Objective Challenge nie podaje wymaganego poziomu trudności.
Dlaczego Challenge się nie odblokowała?
Przejdź przez diagnozę powyżej: ukończ Chapter, spełnij nazwane warunki, wykonaj czystą ponowną próbę i dopiero wtedy rozważ problem ze śledzeniem. Otwórz rozwiązywanie problemów ↓

Status poradnika: wymaganie gameplay oparte na celu Challenge w grze. Notatki śledzenia sprawdzone względem aktualnych oficjalnych informacji o łatce. Ostatnio sprawdzono:Sep 15, 2026.

Challenge1○ Nieukończone

Nie zaliczyło?